V týdnu se jedem vyvětrat s rodinkou na chvilku do Teplic, kde jdu na novinku od Magnuse Senzibila XIa. Nalezu do boulderu a nezahřátej moc nechápu, co tady mám dělat. Avšak postupně na to přicházím, a klíčový krok řeším náskokem do obliny. Dávám rychlé pokusy a pátým přelézám.
Další kolo světového poháru v Innsbrucku. Leze se mi mnohem lépe než v Praze, asi menší tíha okamžiku, a ve vytrvalostní cestě se mi po uklouznutí daří zapsat výsledek 39 a ve druhé volím špatný postup v kritické chvíli a zapisuji 29+. Dvě malé chybky a výsledkem je 28.místo, těsně za postupem do semifinále.
Worldclimbing

Žádné komentáře:
Okomentovat