úterý 25. července 2017

Autocolor Water Boulder Games

O víkendu jsem se zúčastnil jedinečné akce - Water Boulder Games, tedy rychlostního lezení nad vodou.

9 metrů vysoká stěna, cesty s dynamickými kroky, chill atmosféra... Pěkná akce. Kvalifikuji se nejrychlejším časem, až mě to samotného překvapuje, rychlolezení jsem se věnoval naposledy... tak před patnácti lety? 

 Water Boulder Games by Bíba

Pokračuje se klasickým pavoukem jako v tenise, cesta se občas pozmění a postupně nabírá na obrátkách. Pěkná hopsaná.

Video ze semifinálového kola:

Podaří se mi dojít až do finálového duelu, ve kterém nastupuji proti Rishatu Khaibulinovi, ve vrchní části mě zpomaluje mokrá struktura, Rishat mě předbíhá a zaslouženě vítězí. Je to součást hry, pro mě tedy 2. místo.

 Water Boulder Games by Bíba

Večer ještě chvíli vychutnáváme atmosféru místa, klukům se to moc povedlo a rozhodně stojí za to, se téhle akce zúčastnit. V noci ale zápolím s bolestí v uších, pády do vody z výšky jim nedělají moc dobře - nějaké rady, jak tomu předejít?


At weekend I took part in a very special event - Water Boulder Games, that is speed climbing above water. Nine-meter wall, routes with dynamic moves, chill atmosphere... very nice. I qualify with the best time, which is quite a surprise for me as I haven't been speed climbing for like... 15 years?

We continue with the single elimination system as in tennis, the route is slightly changed from time to time and gradually starts getting really interesting - lots of jumping fun it is.

The semifinal video:
Instagram
https://www.instagram.com/p/BW4MYHSlO3g/?taken-by=martin.stranik

I pass to the final duel with Rishat Khaibulin. At the top part the wet structure slows me down, Rishat gets ahead of me and wins. So I am second. Well, this is the life and Rishat's win was well deserved.

In the evening we enjoy the vibe of the place, the guys did a great job and the event is really worth trying. At night, though, my ears hurt a lot, falling from height doesn't do them good. Any ideas how to prevent this?

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Jednu rádobyvtipnou radu mám -nepadat:)