úterý 27. září 2016

Bor - The Fat Duck 8A+

Venku se nám drží pěkné počasí a i když ještě cítím únavu z víkendových závodů, razím ven na kopec. Rozlez proběhne na boulderu Konec Formy 7B a pár pokusů tam nechám. Omrknu jeden ze starých projektů - Naplivu na Vaše Hroby SD, nějaký progres tam je, ale dost možná je to taky jen další slepá ulička. Doráží Fox a společne lezeme u Polární záře. Tady zkouším kroknout projekt, který vede z Polární záře doleva, lezení po malých lištách, dobré nohy, ale všechno tak nějak špatně natočené. Jednotlivé kroky se mi podaří udělat, ale na spojení to dnes není - odhad 8A+/B?

Dál jdeme dozadu k Hospodě, kde se mi po několika pokusech daří přelézt další z hodně zaprášených projektů - The Fat Duck 8A+. Tuto linku jsem zkoušel průběžně několik let a to skokem do díry, minule jsem objevil novou betu viz video a ta dnes zafungovala - super, odškrtávat staré projekty.

The Fat Duck 8A+ by FOX

Před setměním ještě naběhnu vyzkoušet projekty na Djembe, kde moc nepochodím a dál se zadaří na Saladinovi 7B, no klidně 7C.


The weather is nice so I go outdoors, even though I'm still tired from the weekend competition. I warm up at Konec Formy 7B and I leave few attempts there. I also check one of the old projects - Naplivu na Vaše Hroby SD, there is some progress but it may also be another dead end. After Fox comes, we climb at Polární záře together. I try the moves of the project which goes from Polární záře to the left: climbing over small ledges, good feet but everything is somehow twisted. I can do all the moves but cannot put them together - I guess it could be an 8A+/B?

We move on to Hospoda where I manage to climb another dusty project - The Fat Duck 8A+. I kept trying to climb this line for several years by jumping to the hole but last time I found a new beta (see the video) and it worked, Checking off the old projects from my list feels really good.

Before the dusk I run to try the projects at Djembe where I'm not successfull and after that I climb Saladin 7B. Well, I'd say it could easily be a 7C.

Žádné komentáře: