pondělí 24. února 2020

1. ČP v boulderingu Brno - 1.místo

Po Hangar Masters jsme po týdnu opět na Hangáru, tentokrát na prvním kole Českého poháru v boulderingu. Kvalifikace začíná až o půl čtvrté, bouldery jsou nastavené tak, že 4 jsou lehké, 1 středně těžký a 3 těžké. Pět boulderů dávám na OS, těžký převis jde ještě dobře, těžký kolmáč už hůře a ve druhém těžkém kolmáči nepřidám do Topu. 7 boulderů stačí na 1. postupové místo do finále.

kvali č.8 odolala by R. Schneider

Večer se táhne, fandíme holkám a o půl desáté  jdeme do izolace – pro mě je to obvykle už čas postele.

My boy

Finále začíná velkým skokem a technickým průtlakem do Topu, skáču na třetí pokus a jeden další pokus mi trvá, než se prokroutím do Topu. Hodně sem se zadýchal, ale mám radost, boulder se celkem leze, takže to byla povinnost. Dvojka začíná opět skokem a pak už jde jen o sílu, skáču hned, jednou steču pod topem, na druhý pokus si Top pohlídám.

 Finále č. 2 by R. Schneider

Trojka je komplikovaný boulder, teču hned z druhé obliny, vymyslím tedy jinou betu a prohopskám se do Topu – skvělý pocit.

Finále č. 2 by R. Schneider

Čtyřka začíná opět skokem. Už vím, že mám vítězství v kapse, a těžko se mi koncentruje. Šestkrát sjedu z obliny, naposedmé ji udržím a už zlehka dolezu do Topu. 4 Topy ve finále mi dělají velkou radost, byla to fuška.

Výsledky

Na Instagramu @ceskelezeni můžete mrknout na všechny mé přelezy boulderů.
After Hangármasters we meet at Hangár again a week later, this time the first round of the Czech Cup in bouldering takes place there. The qualification starts at half past three and consists of 4 easy boulders, 1 medium boulder and 3 hard boulders. I climb five of them OS, the overhang is quite ok but the vertical is a bit worse and with the second vertical I can't add the second hand to the top. In the end I pass to the final from the 1st place.
The evening is long, we cheer the girls and at half past nine we go to isolation. I'm usually already sleeping at that hour.


The final starts with a big jump and a technical mantel to the top, I need three attempts to do the jump and at the next attempt I finally get to the top, but it was pretty tough. I'm happy, this boulder was a must, many climbers finished it. The next boulder has another jump and then it's all about power, I once fall from under the top and the very next attempt is successful.


The third boulder is very complicated, after a fall I make up a new beta and it helps. Cool!


The fourth boulder starts with a jump, too. I already know that I'm going to win anyway so it's hard for me to concentrate. I fall from the round hold six times before I reach the top. I'm very happy to having four tops in the final, it really wasn't easy.


You can see my climbs at Instagram: @ceskelezeni.

Žádné komentáře: