pondělí 11. března 2013

Obřany - 1 projekt doma, 3 zbývají

Odpoledne mi odpadá škola, venku je krásně a tak razím do Obřan. Rozlezu se v 8- kové hraně a boulderu Indián 7A+. Hned jdu na super projekt vedle v jeskyňce. Po chvíli asi nacházím alespoň trochu schůdný program. Všechno až na jeden krok relativně jde, cruxovej krok nakonec aspoň taky trochu naznačím (ještě trochu líp než na videu;).

Projekt 8B?Dál zkouším přetraverzovat hranu, zprava doleva. Program znám z minula, síly je o něco víc a tak na pátej pokus to padá. Spojení tak dvou 7C za sebou. Boulder Vašek Taška s klasou 8A.

Vašek Taška 8A

Obřany: 1 project done, 3 to go

There was no school in the afternoon and it was a beautiful day so I went to Obřany. I warmed up at an edge (8) and at Indián (7A+). Right after that, I went for a nice project in a nearby cave. After a while, I found a quite passable programme. All (except of one particular move) went well and there was a hint of a crux move in the end. (It actually went a little better than what is shown on the video ;-)

Then I tried to cross an edge (right to left). The program was finished from the past but my stamina was better. At the fifth attempt, it was conquered. Two 7C in a row, I guess. Boulder: Vašek taška (class 8A).


Žádné komentáře: