středa 20. července 2016

Trénink na Boru

Namísto tréninku v H-centru tento týden volíme s Kačkou trénink na Boru, sice je výrazně tepleji než v neděli, ale skála je skála, zvláště ta na Boru. Jdeme hned dozadu do sektoru Poemex, začínám na pěkné novince od Poláků, Zlatém Vlaku za 7C, a oblá hrana mě několikrát vypeče, přece jen to dnes tolik nedrží. Dál jdeme k novému kameni Čokoláda, Kačka zkouší pár projektů a já kousek nad ní projekt - údolní stěnku na Djembe. Na pohled vypadá snadně, ale chyty jsou nějak špatně natočené, k tomu scary factor a pro mě nula bodů, pěkný projekt. Pokračujeme dál, proběhnu Autostopem do Bellinzony 7A+ i Tick Markem 7C+, který mě asi půl hodiny školí. 

Tick Mark 7C+

Na závěr dáváme zastávku u Kaččina projektu Plážo a se západem slunce se jí daří projekt odškrtnout, Pláž sice není u moře, ale na Boru taky dobrá, no ne? :)

Instead of the training in the H-centre I choose to train at Bor with Kačka. It's much hotter than the last time but the rocks are worth it, and those at Bor in particular. We go straight to the Poemex sector. I start with the news from the Polish - Zlatý Vlak 7C, and I'm stopped by the round edge several times. Then we go to a new boulder, Čokoláda, Kačka tries some new projects and I do my own project on Djembe. At the first sight it looks easy but the orientation of the holds is somehow twisted, and when the scary factor adds up, it's a zero for me today. A nice project, though. I continue with Autostop do Bellinzony 7A+ and Tick Mark 7C+, which gives me a hard time for about half an hour

In the end we stop at Kačka's project Plážo and with a sunset she can check the project off as finished. Even though the beach (pláž) doesn't have a sea nearby, here at Bor it's pretty good, too, isn't it? :)

Žádné komentáře: