neděle 18. ledna 2015

Königshöhle und Die Summe.. 8B+!

O víkendu jsme se vydali s Kačenkou, Štěpánem a Kozlovcema pod Vídeň na Königshöhle, čekal tu rest v podobě Die Summe Der Einzelnen Teile 8B+, které jsem si tu rozlezl na přelomu nového roku.

Die Summe Der Einzelnen Teile 8B+

 Tentokrát bylo tepleji a to až tak, že byla značná část skály protečená, naštěstí těžké bouldery byly celkem suché a tak se mohlo bušit. Po rozlezu se navěšuji do druhé části Die Summe a to 12 Feet Under, které je samostatně za 8A. Program z minula mám jasnej a třetím pokusem přelézám, klasa spíše 8A+.

Königshöhle session

Dlouho nečekám a jdu propojení celé jeskyně Die Summe..8B+. Druhým pokusem si vylepšuji high point, třetím pokusem se snažím proběhnout první část co nejrychleji, zbývá dost síly na část druhou a slavím přelez! Letos mé první a celkem páté 8B+. Kačka hezky bojuje v jednom z místních 6A, Štěpán proběhne Hormonregler a Hormonstau, David bojuje s délkou v Hormonreglerovi a skoro vítězí, Terka ladí místní 6B. Mise splněna.

Die Summe Der Einzelnen Teile 8B+
At the weekend, me, Kačka, Štěpán and Kozlovec guys went to Königshöhle under Vienna, where Die 

Summe Der Einzelnen Teile 8B+ was waiting for me which I started on the verge of the New Year. 

This time it was warmer, there was even water in the rock, fortunately the boulders were quite dry, so we could jump into it. After warming up I hang up to the second part of Die Summe, which is 12 Feet Under, separately 8A. The programme is clear from the last visit here and I make it at the third attempt, class rather 8A+. 


I don't wait for long and I go for the connection of the whole cave Die Summe... 8B+. I improve my high point at the second attepmt, and in the third attempt I try to run through the first part as fast as I can, there is enough power left for the second one and I make it! This year my first BB+ and the fifth one in total. Mission accomplished.

Žádné komentáře: