úterý 10. srpna 2010

U Chváliče a Škrovád

Počasí bylo o víkendu hrozné, tak jsme vyrazili za Honzou Chválou a pořádně u něj zabušili.

V pondělí jsem to ale už nevydržel, a tak jsme s Káťou jeli na Škrovád. Po příjezdu nás zaskočila docela pěkná bouřka, tak jsme počkali u Mouchy a já si dávám něco na rozlez: Mouchu na Zdi 7A, Mouchy 2v1 7A+ a Mouchu tse tse 7A+.

Když přestane pršet, tak zkouším Číňana naopak, zprava doleva, moc mi to nejde - je teplo a hned se mi potí ruce, ale nakonec to nějak ukroutím. Je to asi trošku těžší než ta varianta zleva doprava, tak 7B/B+.

Pak jdeme k Cik caku, Káťa vyleze jednu 4, já chtěl zkusit nové 7A/+, ale začátek byl mokrý. Tak přejdeme řeku, kde čeká projekt okolo 7C, napravo od Hvězdy šesticípé. Je to trošku vlhké, ale to nevadí, zkoušet to jde. Začátek vymyslím trochu jinak, takže oproti minule je lehčí, i když to nic moc neřeší. Ve vršku nevymyslím žádný ojeb, tak to ani nevylezu, program je asi teda jediný: ze dvou lišt skočit asi 1,5 m na rozpažku doleva. Na to jsem dneska posera, tak dávám jen pár trapných poskoků. Ale už se těším na zimu, až bude zase tření a víc chytačů.At weekend Martin was at Honza Chvála's but on Monday he took Káťa and went to Škrovád. As a warm up he climbed Moucha na Zdi 7A, Mouchy 2v1 7A+ and Moucha tse tse 7A+. Then he tried Číňan from right to left in which he wasn't very successful at first but in the end he won 7B/B+.

At Cik caku, Káťa climbs a 4, and Martin unsuccessfully tries a new 7A/+. Across the river there is a project - about 7C, on the right from Hvězda šesticípá. It's a little moist but that isn't such a complication, so Martin starts trying. however, probably the only possible program is a jump which Martin doesn't want to risk today. So he has to look forward to winter and friction. 

Žádné komentáře: