čtvrtek 8. listopadu 2012

Krásek

Ó víkendu bude v Chocni ČP mládeže a tak jsem vyrazil z Brna dříve a stavil se po cestě v Moravským Krasu. V plánu je Sloup a dolézt H5N1 8A, ve kterým jsem kdysi šahal po topu. Bohužel teče řeka až pod sektor Starý skály, kde boulder vede a H5N1 musí počkat. Z hlavě mám dál Netopýra Ušatýho 8A/A+ od Štěpána. Vpomínám si jak jsme to kdysi s Nevělajzem ladili, ale nekrokli to. Dneska bylo prvním 30 minut stejných, pořád nechápu, která bije. Pak mě napadá dát si na začátku pravou patu a najednou je tu progres. Kroky se už vybarvili a tak "čekám" kdy to pustí no a po pár pokusech je to tam. NO v porovnání s ostatníma Adamovýma kotlema spíš 8A. PAk se sunu pod Vaňousi, kde trápím Blacka 8A, krásnej lištovací boulder v mírným převisu. Konečně se mi daří udělat úvodní kroky a můžu řešit vršek. Tady čeká masakro fix, ve kterým padám a padám. Síly už nezbyli, ale program už je, krásný odpoledne v Krase, tak zas někdy:)
Krásek
There will be Youth Czech Cup race in Choceň at the weekend. I set off from Brno a little earlier to make a stop at the Moravian Karst. My plan was to do Sloup and to finish H5N1 8A where I was already reaching for the top once. Unfortunately, the river flows up to the Stará skála sector where the boulder is located. Therefore, H5N1 had to wait. The next thing on the list was Netopýr ušatý 8A/A+ made by Štěpán. I remember how Nevělík and I were tuning it up long time ago but couldn't manage to finish it. This time, it was like that for the first 30 minutes. I didn't know what was happening. Then it occurred to me I could use my right heel right at the beginning and it worked. The steps showed themselves and after a few attempts, it was there. Well, compared to other Adam's projects, I would say it was 8A.

Then I moved towards Vaňous where I was trying to beat Black 8A -- a nice edgy and a little overhanging boulder. I finally managed to figure out the initial steps so I could focus on the top. That's where a brutal fix was waiting. I kept falling and falling from there. All my strength was gone but the programme was there. In sum, a good afternoon spent in the Karst. So later!

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...Also ѵiѕіt my wеb-ѕite; sensual massage in london services
Have a look at my blog sensual massage in London