neděle 24. června 2012

Natáčení na Boru vol. 3

Po třech týdnech proležených v knížkách jsem konečně vyrazil zalízt na Bor. Počasí vyšlo parádně. v sobotu ráno vyrážíme brzo, abychom si stihli trošku zalízt ještě než se probudí kameramani. Po pár pokusech vylezu novinku od Štěpána Backflipa 7B/+. Očistím Báru doleva a jdem zpět k autu. POtkáme se s Pítrsem a jeho teamem a Pepem. V plánu je dotočit Draka. Než si to Kluci nachystají, zaběhnu na Maoi 7C a druhým pokusem dávám. Těžkej spoďák, nicmééně mi to přišlo jako lehčí cejdo. Ještě vylezu novinku Paví Očko 7A+ a trošku očistím kámen nad Poletuchou. Pak se plácám v Drakovi, párkrát vylezu Ducha, a natáčejí se detaily. V pět mizím dom na oslavu Kačky.

Ole
V neděli zase vstávačka brzo. Na boru si ještě třikrát vylezu Ducha a moje část ve filmu Pískaři, se zdá být uzavřená. Štěpána chytám v King Kongu, kterej si dá jen tak 5x za sebou. Dám si novinku od Štěpána Nemo 7B a valíme dom.

Nemo 7B





Filming at Bor Vol. 3 
After three weeks spent in the books, I finally moved off towards Bor. The weather was great. We had started very early on Saturday morning to be able to warm up before the cameramen woke up. I climbed a new thing by Štěpán after a few attempts (7B / 7B+). Then I cleansed the left variant of Bára and we went back to the car. We met Pítrs, his team, and Pepe. Our plan was to finish filming Drak. Before the guys got ready, I went for Maoi 7C and I sent it at the second attempt. There is a difficult undercling but I found it as a lighter C. Then I climbed a new thing -- Paví Očko 7A+ and cleaned the boulder at Poletucha a bit. Then some struggling with Drak and a few climbs of Duch (with details being filmed). At five, I took myself off to make it to Kačka's party.

I had to get up early again on Sunday. I climbed Duch three times again so my part in the film seems to be over. I found Štěpán at King Kong which he did five times without any trouble. I did Nemo 7B, a new thing by Štěpán, and then we went home.

Žádné komentáře: