sobota 14. května 2011

SP Vídeň - Aktualizace! - 7.místo

Semifinále je tam!!!, z 6týho místa, a to nebylo daleko tomu, abych kvalifikaci vyhrál..Tak uvidíme, co dneska, bylo by hezký skončit do 15.týho místa.. Jestli se chcete podívat tak na a www.ifsc.tv by měl běžet online přenos. JO a jinak, Něvelajz 21, Petra Ruzickova 31 a Nevělajzka 39, a tací jako Fishuber, Hori, Core nebo Johnson nepostopili... Takže, jak by řekl Mráza - A muerte pi.. Rozhodující bouldr!

Po naspaných šesti hodinách ráno vstáváme, a opět vyrážíme do Vídně. Lidí se přišlo podívat už docela dost, takže výkony jsou patřičně oceněny. Mě se podařilo dát jedničku na třetí pokus, taková ladička po chytech nechytech, kde člověk musel zabrat za jednu z dírek na oblině. 

 Dvojka a respektive trojka, to je marnost sama. Zase hodně technický, chyty daleko od sebe.
 Trojka
Zato čtverka, to bylo něco pro mě. Silovka jak blázen, náskok po stiskátkách. Bohužel se mi nepodařilo udělat "poslední" krok, takže mám jen zónu.

Celkově suprový 7.místo.  Kdyby mi někdo před týdnem řekl, že skončím sedmej, tak si asi ťukám na čelo, avšak nakonec to trošku zamrzelo, přeci jen, byl jsem první nepostupující,takže finále bylo hodně blízko. Stačilo dát v jedničce o pokus míň, nebo zbombit tu čtyřku. Jávím, konec breku, je to sport, takže zase hurá trénovat! Forma teda docela je, škoda, že mám teď školní povinnosti a moc toho nenatrénuju:( Docela mě to závodění zase chytlo a jel bych ještě na nějaký svěťák, ale bohužel pavouk neplní povinosti, takže nejsou money, a tak pojedu jen do Arca, kam se moc těším, a snad se zase podaří vyladit formu a nějak hezky se umístit.The semi-final is there!!! From the 6th place and I wasn’t far from winning the qualification. So we will see what will happen today, it would be nice to finish better than on 15th place. If you want to have a look, there should be an online broadcast on www.ifsc.tv. And anyways, Něvelajz 21, Petra Ruzickova 31 and Nevělajzka 39, and names like Fishuber, Hori, Core or Johnson didn’t go through... As Mráza would say – A muerte pi..

We get up after six hours of sleep and set off for Vienna again. There are quite many people watching so out efforts are appreciated. I managed to send the first one at the third attempt, there weren't proper holds, you had to use one of the holes on the dull edge.

Two and three hopeless. Again very technical, holds far from each other.

But four was good for me. You need power, hop on colonette. Unfortunately I didn’t manage to make the “last” step, so I only have a zone.

All in all a great 7th place. If someone had told me a week ago I was going to be 7th, I would have thought he is nuts, but on the other hand I was a bit sorry, I was the first one not going to the final which was very close. It would have been enough to have one attempt less during number one or make number four. I know, no more crying, it’s sport, so let’s go training again! I am quite fit it's a pity I have school-related obligations and not much time for training :( I enjoyed competing and I would love to take part in another world cup but unfortunately the spider does not fulfill his obligations and has no money, so I will only go to Arco, which I’m looking forward to, and maybe I will get into shape and it will be a nice rank.

Žádné komentáře: